RengasCenter Vantaa KA-Rengas Oy
📍 Rengasliikkeet kohteessa Vantaa
RengasCenter Vantaa KA-Rengas Oy
RengasCenter Vantaa KA-Rengas Oy on Vantaalla sijaitseva rengasliike, joka on saavuttanut hyvän maineen luotettavana kumppanina autosi renkaiden ja huollon tarpeisiin. Asiakkaat arvostavat erityisesti joustavaa palvelua ja ammattitaitoista henkilökuntaa, joka auttaa löytämään oikeat ratkaisut kuhunkin tilanteeseen. Nopeus ja tehokkuus ovat myös toiminnan kulmakiviä.
Liikkeestä saa kattavan valikoiman renkaita eri merkkejä ja malleja, sekä ammattitason rengasalan palveluita. Palvelu kattaa renkaiden asennuksen, säilytyksen ja tasapainotuksen. RengasCenter Vantaa KA-Rengas Oy on tunnettu asiakaslähtöisyydestään ja tarjoaa mielellään kilpailukykyiset hinnat.
Ominaisuudet ja palvelut: RengasCenter Vantaa KA-Rengas Oy
Palveluvaihtoehdot
- Kotiinkuljetus
- Asioiminen sisällä kaupassa
Esteettömyys
- Esteetön pysäköintialue
- Esteetön sisäänkäynti
- Esteetön wc
Palvelut
- Mekaanikko
- WC
Asiakaskunta
- HLBTQ+-ystävällinen
- Syrjinnästä vapaa alue transsukupuolisille ihmisille
Suunnittelu
- Ajanvarausta suositellaan
Maksut
- Debit-kortit
- NFC-mobiilimaksaminen
RengasCenter Vantaa KA-Rengas Oy on 9 sijalla 21 sijan rengasliikkeet kohteessa Vantaa
Asiakasarvostelut
RengasCenter Vantaa KA-Rengas Oy on arvosana 4.6 / 5 perustuu yli 93 arvostelut on Google
Ilo asioida aina tarvittaessa. Joustava ja hyvä palvelu💪
Erinomainen palvelu, vaikka oli ongelmia pyörän mutterin kanssa. Ammattilaisia kaikki 👍
Kiitos hyvästä ja nopeasta palvelusta, sain uudet renkaat alle saman päivän aikana.
Homma rokkasi, uudet renkaat löytyivät pian ja sopu hintaan. Janne, heilutti puikkoa ja mestarit säestivät auton rinnalla hienosti ja renkaat vaihtuivat nopeasti. Kiitos, uudemmankin kerran palaan asioille!
Pääsin heti korjauttamaan renkaani ja nopeasti homma hoitu. Suosittelut
Talvirenkaiden vaihto ja säilytykseen jättäminen. Erittäin sujuvaa ja hyvää toimintaa kaikin puolin.
Hyvä ja nopea sekä ystävällinen palvelu.
Tietoa RengasCenter Vantaa KA-Rengas Oy
Osoite
RengasCenter Vantaa KA-Rengas Oy sijaitsee Viinikankaari 9, 01530 Vantaa, Suomi
Puhelin
Puhelinnumero RengasCenter Vantaa KA-Rengas Oy on +358 40 9010977
Verkkosivusto
Verkkosivusto RengasCenter Vantaa KA-Rengas Oy on: karengas.fi/vantaa
Aukioloajat
Maanantai: 07:00–17:00
Tiistai: 07:00–17:00
Keskiviikko: 07:00–17:00
Torstai: 07:00–17:00
Perjantai: 07:00–17:00
Lauantai: Suljettu
Sunnuntai: Suljettu
